Entuziastams, ir šiek tiek pažengusiems vartotojams puikiai žinomas kompiuterių aušinimo komponentų gamintojas „Scythe“ pranešė, kad išleido vieno geriausių procesorių aušintuvo „Mugen“ patobulintą versiją „Mugen 3“.
 

Jau trečią kartą tobulinamas „Mugen 3“ yra lengviau montuojamas, bei yra dar efektyvesnis. 

Visa aušintuvo konstrukcija buvo perdaryta, kas leido pasiekti dar geresnius rezultatus, ir sukurti naują technologiją – M.A.P.S (Multiple Airflow Pass-Through Structure). Dabar oro pasipriešinimas yra dar mažesnis, todėl aušinimas yra dar efektyvesnis. Negana to, pats aušintuvas dabar užima mažiau vietos korpuse, tad dar daugiau žmonių galės jį montuoti į savo kompiuterius. 

Taipogi aušintuvas dabar turės šešis aukštos kokybės varinius vamzdelius vietoje penkių.

Dar vienas patobulinimas – aušintuvo pagrindas yra padengtas ploniu nikelio sluoksniu – taip išvengiama erozijos. 

Tad štai įdomioji dalis – specifikacijos. Ant aušintuvo bus montuojamas jau standartiniu tapęs „Scythe Slip Stream PWM Silent“ ventiliatorius. Dėl PWM funkcijos, motininė plokštė sugebės reguliuoti aušintuvo apsukas nuo 300 apsisukimų per minutę, iki 1600 apsisukimų per minutę. Aušintuvo skleidžiamas garsas – nuo beveik negirdimų 9.60 decibelų, iki „ošiančių“ 34.12 decibelų. Kalbant apie svarbiausią aspektą – oro srautą jis sieks 24,98 m³/h ventiliatoriui veikiant 300 apsisukimų per minutę rėžimų, ir 149,67 m³/h ventiliatoriui dirbant 1600 apsisukimų per minutę rėžimu. 

O dabar linksmiausia straipsnio vieta – kaina. „Scythe“ praneša, kad rekomenduojama kaina bus identiška „Mugen 2“ aušintuvui – tai yra 35,90 Eurai. 

Pats aušintuvas bus suderinamas su visomis naujomis platformomis – „Intel LGA1155, LGA1156, T / LGA775, bei LGA 1336“, ir „AMD AM2, AM2+, AM3, AM3+“.