„Samsung“ teigia, kad realaus darbo sąlygomis jų sukurta 1 GB talpos „MMCmicro“ atminties kortelė yra maždaug 3,5 karto greitesnė nei konkurentų produktai. Skelbiama, kad duomenų įrašymo greitis gali siekti net 7,12 MB/s.

„Samsung“ teigimu, jų sukurta „MMCmicro“ kortelė yra pakankamai greita, kad per 11 sekundžių į ją būtų galima įrašyti 20 vienetų 5 Mpix raiškos fotografijų. Tuo tarpu į, tarkime, „Transflash“ siūlomą „microSD“ formato kortelę duomenis galima įrašyti vos 2,04 MB/s sparta.

Nors įrašymo sparta teoriškai ir labai skiriasi, duomenų nuskaitymo greitis panašus – „microSD“ atveju jis siekia 7,1 MB/s, na o pas „MMCmicro“ – 7,4 MB/s.

Dar vienu „MMCmicro“ pranašumu galėtų būti nebent tai, kad šio tipo kortelės gali dirbti ir su 3,3, ir su 1,8 V įtampa. Tuo tarpu konkuruojančios „microSD“ kortelės dirba tik su 3,3 V. „Samsung“ skelbia, kad mažesnės darbinės įtampos naudojimas sumažina energijos suvartojimą net 82 procentais.

„MMCmicro“ ir „SDmicro“ kortelės skirto naudoti mobiliuosiuose telefonuose, skaitmeniniuose fotoaparatuose ir MP3 grotuvuose. Nuo įprastinių atminties kortelių jos skiriasi kuklesniais gabaritais.