Kai balandžio mėnesį Pietų Korėjoje pasirodė naujas „Samsung“ delninukas „Skin“, niekas turbūt nė neįtarė, kokio skandalo centre jis atsidurs. Skandalas kilo gana greit ir skardžiai nugriaudėjo praeitos savaitės pabaigoje.

Vartotojams ėmus pastebėti keistus sutapimus „Samsung“ teko pripažinti, kad dalis delninio kompiuterio vartotojo sąsajoje naudojamų ikonų yra…vogtos. Taip taip, pasirodo, taip jau nutiko, kad „Samsung“ delninuko valdyme nesukdami galvos naudojo „Microsoft“ ir „Apple“ sugalvotas, bei, suprantama, įstatyminėmis priemonėmis apsaugotas, ikonas.

„Samsung“ savo klaidą pripažino ir paskelbė atšaukiantys delninį kompiuterį iš prekybos. Prekyboje turi pasirodyti atnaujinta kompiuteriuko versija, kurioje vogtų ikonų jau turėtų nelikti. Nesusipratimą „Samsung“ atstovas pavadino „klaida kuriant įrenginį“.

Pažvelgti į stulbinančius panašumus galite patys. Paveikslėlio kairėje – „Skin“ delninio kompiuterio vartotojo sąsajos nuotraukos, dešinėje – originaliosios ikonos, kurios joje naudotos be leidimo.