Industrinio dizaino konkurse IDEA 2006 trim „Samsung Electronics“ gaminiams skirti aukščiausi įvertinimai.

Šiais metais auksinį apdovanojimą kompanija pelnė už mobilųjį telefoną akliesiems „Touch Messenger“, sidabrinius – už nešiojamuosius projektorius: belaidį „Portable Digital Projector“ ir mažiausią kada nors sukurtą nešiojamą projektorių „Pocket Imager SP-P300MK“ (nuotraukos – žinutės apačioje).

Naujas „Touch Messenger“ akliesiems leidžia siųsti ir gauti žinutes, parašytas Brailio raštu. Tekstas mobiliajame telefone renkamas specialiu klavišu, žinutės skaitomos Brailio rašto ekrane. Statistikos duomenimis, šiuo metu pasaulyje yra apie 180 mln. aklųjų. Manoma, jog rinkoje pasirodęs produktas, pagerins bent dalies jų gyvenimo kokybę. Auksą lėmęs mobilaus telefono dizainas sukurtas Kinijoje, šalyje, kurioje regėjimo negalią turi apie 9 mln. žmonių.

Sidabrinį apdovanojimą dizaino atradimų kategorijoje pelnęs „Samsung“ projektorius „Pocket Imager SP-P300M“ iš kitų gaminių išsiskiria ne tik tuo, jog yra mažiausias kada nors sukurtas nešiojamas DLP (Digital Lighting Processing) aparatas, bet ir tuo, jog tai pirmasis pasaulyje projektorius, maitinamas daugkartinio pakrovimo elementu.

Visame pasaulyje vertinamą ir prestižiniu laikomą kasmetinį dizaino konkursą rengia Amerikos industrinio dizaino draugija (IDSA) ir žurnalas „Business Week“.