Pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie naują Apple kuriama planšetinį kompiuterį. Naujasis iPad’as bus mažesnis už standartinį kompiuterį ir tai leis sumažinti jo kainą. Tai leis iPad’ą padaryti prieinamesniu daugeliui pirkėjų ir taip varžytis su pigesniais kitų gamintojų įrenginiais. Kompanijai dar nespėjus anonsuoti naujos iPad versijos, analitikas Shaw Wu ją vadina „baisiausiu košmaru Apple konkurentams“.

Remiantis turimais duomenimis naujasis kompiuteris turės 7,85 colių įstrižainės ekraną. Tikimasi, jog jis atkurs 1024 X 768 rezoliucijos vaizdą. Naujajame įrenginyje turėtų dirbti Apple A5 procesorius. Jis turės iOS operacinę sistemą ir bus suderinamas su visomis dabartinių iPad’ų programėlėmis. Pirkėjus turėtų suvilioti ir mažesnis dydis bei svoris, o tai pravers mėgstantiems daugiau keliauti.

Na o dabar smagiausia dalis. Teigiama, kad naujoji planšetė kainuos vos 200 – 300 JAV dolerių. Taigi ji turėtų tapti rimta konkurente daugeliui vidutinės klasės atstovų. Šis produktas prekyboje turėtų pasirodyti spalio mėnesį.

Xbitlabs, Games.lt