Štai ir antroji mano pelės apžvalga. Šį kartą jau nebe „Logitech“ gamintojo kūrinys, o „Roccat“. Turbūt esate girdėję apie tokį gamintoją. Ši kompanija gamina kompiuterio priedus, tokius kaip pelės, klaviatūros, ausinės, pelės kilimėliai. Šiandien mano rankose „Roccat“ kompanijos flagmanas „Roccat Kone[+]“. Ši pelė yra atnaujinta „Roccat Kone“ pelės versija.
Pakuotė:
Norėjau kažkaip atsikratyti ydos ir neberašyti apie produktų pakuotes, bet pamatęs „Roccat Kone[+]“ pakuotę negaliu nepasakyti savo įspūdžių. Pirmiausia, kas krinta į akis, tai pakuotės forma – ji yra penkiakampė. Tai suteikia pakuotei gyvumo, ne taip kaip nuvalkiotos keturkampės pakuotės, kurios visiems nusibodusios. Antra, tai langas, pro kurį galima pamatyti pačia pelę ir keičiamus svarelius.
Atidarius dureles galima pačiupinėti pačią pelę. Kitoje durelių pusėje yra labai daug informacijos apie „EASYSHIFT[+]“, apie kurią pakalbėsiu vėliau.
Apskritai galiu pasakyti, kad visose pakuotės pusėse yra daug naudingos informacijos. Gamintojas stengiasi pritraukti pirkėją savo išskirtine pakuote, kuri išties yra pritraukianti. Pakuotėje yra pati Kone[+] pelė, greitas instaliacijos gidas, tvarkyklės ir „Roccat ID“ kortelė.
Specifikacijos ir savybės:
EeasyShift[+] technologija:
Pirmą kartą EasyShift [+] technologija leidžia pelės mygtukais ir pelės ratuku atlikti papildomas užduotis. Kalbant apie tai, kaip veikia ši technologija, EasyShift [+] mygtukai yra labai panašus į „Shift“ klavišą ant klaviatūros. Pavyzdžiui, jei laikysite nuspaudę EasyShift [+] mygtuką ir paspauskite vieną iš kitų standartinės pelės mygtukų tuo pačiu metu, ivykdysime antrąją funkciją. Tai leidžia priskirti kiekvienam pelės mygtukui, taip pat visoms pelės ratuko kryptis (aukštyn / žemyn / depresija), ne vieną, bet dvi individualias funkcijas. Tai darant, galimų funkcijų skaičius padvigubėja. Patogios, iš anksto sukonfigūruotos funkcijos.
Žvilgsnis iš arčiau:
„Kone[+]“ yra visiškai juoda, su keliomis spalvotomis detalėmis, kaip Roccat logotipas ir pelės pavadinimas, kurie yra sidabrinai ir atrodo šauniai. Svarbiausias pelės dizaino elementas – 4 LED apšvietimas, kurio pagalba galima nusistatyti spalvas pagal save. Pelės mygtukai yra dideli ir patogūs, todėl jų neįmanoma sumaišyti. Žiurkėno forma pritaikyta dešiniarankiams ir yra delno formos su nykščio laikikliu.
Pelė yra aptraukta mikro gumos pluoštu, todėl ją malonu liesti ir ji labai gerai prilimpa prie delno. Pelės ratukas žymiai patobulėjo nuo ankstesnės pelės ratuko versijos. Šį kartą jis yra nelygus, aptrauktas guma ir su grioveliais, kurie suteikia galimybę paslinkti tekstą tiksliai per vieną eilutę. Iš viso yra 8 mygtukai, vienas iš jų „EasyShift[+]“ . Mygtukai labai lengvai spaudžiasi, yra be kampų, todėl nenuspaudžia pirštų. Keistas dalykas, kad pelėje yra „Windows Start“ iškvietimo mygtukas, kuris yra neidealiausioje vietoje, prie pat ratuko, todėl žaidžiant netyčia jį galima paspausti, bet programinėje įrangoje jį galima lengvai išjungti. Šalia ratuko yra dar du papildomi mygtukai, skirti jautrumui keisti. Paspaudus + paženklintą mygtuką, jautrumas padidės, o paspaudus pažymėtą – sumažės. Taip pat mygtukai gali būti užprogramuoti antrai funkcijai naudojant „EasyShift[+]“ technologiją.
Pelės padeliai yra dideli, lengvai slystantys, gan minkšti. Kaip ir bet kurioje žaidimų pelėje yra svarbu jos svoris. Todėl prie pelės pridėti papildomi svorio svareliai po 4×5 gramus. Įdėti svarelius lengva, bet išimti tikras pragaras. Jie taip gerai įsistato, kad jų išimti neįmanoma plika ranka, todėl reikia ieškoti kiek netradicinių būdų jiems pašalinti.
Kalbant apie svorį, pelė sveria viso labo 126 gramus, o jos dydis – 13,5×7,37 centimetro. Paspaudus EasyShift[+] mygtuką LED diodai pekeičią spalvą, pranešdami, kad mygtukai pasiruošę atlikti antrą funkciją. Aišku, viską galima keisti programinėje įrangoje kaip tik širdis geidžia. Ne veltui ant pakuotės užrašyta „Max customization gaming mouse“.
Programinė įranga:
Šios pelės programinė įranga atlieka labai svarbų vaidmenį. Su ja galima keisti beveik viską kas tik įmanoma. Programinė įranga yra suskirstyta į atskirus 4 langus, apie kuriuos papasakosiu smulkiau ir pasakysiu kam kiekvienas langas reikalingas.
Pirmas langas yra skirtas pagrindiniam valdymui, o antrasis – mygtukų valdymui. Pirmame lange galima reguliuoti skiriamają gebą, jautrumą, pelės ratuko greitį. Taip pat galima sukurti iki 5 skirtingų profilių. Pavyzdžiui, vienas gali būti skirtas multimedijai, kitas žaidimams, trečias darbams su programomis ir taip toliau…
Antrasis langas bene svarbiausias, nes jame galima keisti mygtukų funkcijas ir nustatyti mygtukams antrasias funkcijas. Man patikęs dalykas, kad programinėje įrangoje pridėta funkcijų populiariems žaidimams. Nebūtina kurti makrokomandų StarCraft 2, Battlefield: Bad Company 2, Modern Warfare 2, World Of Warcarft ir daugeliui kitų žaidimų – jos jau sukurtos. Aišku, galima ir patiems sukurti savasias, bet iš anksto sukurtos išties stebina.
Trečiajame lange visas dėmesys sutelktas LED šviesos diodams. Čia visiems keturiems galite parinkti vienodas ar skirtingas spalvas, pasirinkti šviesos efektą ar nustatyti spalvų efektus. Jeigu jums nepatinka šviesa, Jūs galite lenvgai juos išjungti, bet man asmeniškai patinka kai jie šviečia įvairiai.
Paskutiniajame lange yra likusios funkcijos. Tai atnaujinimo dažnio pasirinkimas, TDCU technologijos valdymas bei lazerio sukalibravimas ir taip toliau.
Penktajame lange jūs galite pasitikrinti, ar jūsų turima programinės įrangos versija yra naujausia bei kreiptis į gamintoją pagalbos.
„Roccat Kone[+]“ programinė įranga iš ties yra puiki ne vien tik dėl fukcijų, bet ir dėl gražaus dizaino. Viskas nesumaišyta, todėl net mažai tokiuose dalykuose nusimanantis vartotojas galės lengvai nusistatyti pelę kaip jam patinka.
Verdiktas:
„Roccat Kone[+]“ yra puiki pelė, kurią turėtu turėti kiekvienas žaidėjas. Pelės pritaikymas būtent sau iš tiesų įdomus, nors jam prireikia šiek tiek laiko. Tai savotiškas žaidimas kaip su „LEGO“ kaladėlėmis. Pelės dizainas tiesiog pasakiškas, vien dėl 4 LED diodų, kurie ją išskiria iš kitų pelių. „Roccat Kone[+]“ pelės kaina yra apie 240Lt. Nors ji yra pigesnė už kitas žaidėjams skirtas peles, tačiau kaina Lietuvoje gan didoka, todėl siūlau ją pirkti iš kaimyninių šalių.
41 Komentarai
Ilidari
/b Nu nebloga pele
RAPMIX
Man jau jos reikia.
Badcandy
Panasia turiu ir firma ta pati 🙂
simram94
Turiu šią pelę, vienas žodis apie ją – ŽVËRIS. Labiausiai patiko programinė įranga: pilnai reguliuojamas DPI, kai ant kitų būna koks 1200 2400 3600 ir užsiknisk, o čia 0-6000, nors šiaip 3000+ praktiškai net neapsimoka naudot nes sunku suvaldyt pelę. Reguliuojamas svoris ir ledai labai neblogi pliusai 🙂 Easyshift ir neblogas 🙂
Kuroneko
Tikrai nebloga turiu ir dziaugiuosi (i)
Gutiz
Turiu panašia, bet idomu ar yra čia toks pat defektas kaip pas mano pele, kai kokia valanda pasedi prie pc, labai plaštakos apačia nuspaudžia, visa raudona buna, labai užknisa.
PXS
Isvaizda… pakerejo (i) :-]
shapynas
šita daug gražesnė nei kitos super pelės 😉
BWS45
Pele tai nesveika , tiek daug konfiguraciju ir pan . Puikiai tinka zaidimams ir darbui , gali susikurt profilius su skirtingais setingais , o kita profily ysijungt uztrunka pora sec . tureciau 2 men laikotarpy pats ja gaut . dabar turiu g9 bet galvoju parduot nes mano rankai ji nelabai tinka . norisi ilgesnes .
SiRaZz
BWS45, patenkintas apžvalga, kurios prašei ? 😀
BWS45
Jo , viskas normalei 😀 Beja , kuria pele pats labiau vertini – Logitech G700 ar Roccat Kone [+]
SiRaZz
Roccat Kone [+], bet šiaip G700 irgi labai gera, nes turi gan nemažai mygtuku, kuriuos galima labai gerai išnaudoti, tik tai kad labai greitai išsikrauna, vis gi belaidė…:)
mesijas
turiu šią pelę esu tikrai patenkintas šiuo savo pirkiniu labai patinka programinė įranga kad gali viska reguliuoti ir tie svareliai tikrai labai gerai nes be jų pelė būna kažkokia per lengva bent jau man juk kiekvienam savaip 🙂
SparksLT
Nusipirkęs aš pirmają KONE (v2, berods, ar tai v3, kur ratukas nelūžinėja) ir dabar taip liūdnai jaučiuos pamatęs naują versiją :/ Na, bet turiu pasakyt, kad bent jau orginalioji Kone – geriausia pelė geimeriui. O plius versija atrodo atsikratė daugumos trūkūmų 🙂
cidas
kelinta jau tobula? tu tobulu tiek daug, kad nebezinau nei katra tobulesne :-]
NTsuTey
Nu nesamone taip teigti, jog ji tobula zaideju pele.. Turiu razer DA ir galiu pasakyti tapati, jog ji tobula. Ar ne taip chebra? Nu aisku ten ta Roccat patobulinta visokiu blizguciu, kurie man asmeniskai nepatinka.. Labai jau vaikiskai atrodo, o va Razer da, toks Solidus stilius. Apie parametrus net nebekalbu, nes jie yra daug maz vienodi, kai kurie net ir geresni
[BORTUKAS]
Pele nuostabi su savo ipatybemis,o dezute manau jokio skyrtumo ar ji keturkampe ar penkiakampe? Svarbu jos turinys 😀
BWS45
eh …. vieni kone laiko kaip tobula pele , kiti da , kiti gal logitech g500 . kaikurie gal turi 2 skirtingas tobulas peles sau ? zinoma , kad tu gali laikyt da tobula zaidimu pele . tobula gali buti keli daigtai . Del isvaizdos tai apsvietima gali pasidaryt vienos spalvos . kas tada negerai ? kas tokio vaikisko joje yra tuomet ? DA ir Kone yra per daug skirtingos peles , kad jos isvis butu lyginamos . DA galit labiau lygint su Kova[+] . Bet vienas dalykas yra aiskus , kad abidvi peles zaidziant zaidimus atlieka puikiai savo darba ir sito neuzgincysit . taigi galit savo fanboyiskas siknas tempt is cia .
ManC
(u) Tobulėjimui ribų nėra 😉
TamsiojiTamsa
Huh? Jau seniai peles nelieciau… bet po ilgo laiko su laptopo tuo valdikliu palietes pele as toks OMG KOKS JAUTRUMAS EINA ***********!!!!!!
LOL