Bendrovė „SmallNetBuilder“ rado spragą negalutinėje 802.11n bevielio tinklo standarto versijoje. Teigiama, jog problema slypi tam, kad 802.11n produktai kai kuriomis sąlygomis gali interferuoti su esamais ankstesnių standartų bevieliais tinklais.

Jei tai pasitvirtins, gali tekti ir taip negalutines 802.11n specifikacijas taisyti – interneferencija su kitų standartų tinklais yra vienas iš tų kliuvinių, kurie gali sutrukdyti 802.11n įteisinimui. Turint galvoje, kad nepaisant galutinių specifikacijų nebuvimo daugelis gamintojų visgi gamina 802.11n palaikančia tinklo įrangą, standarto savybių korekcija gali tapti gana komplikuota.

Teigiama, kad interferencijos problema kyla kuomet 802.11n tinklo įranga bando naudoti „channel bonded“ funkciją ir perduoti duomenis iškart keliais kanalais. Užimami du iš aptiktų trijų laisvų ryšio kanalų, bet tai nepadeda išvengti interferencijos su kitais WiFi tinklais. Žinoma, visuomet galima „channel bonded“ nenaudoti, bet spraga standarto specifikacijose visgi yra. Ar ji bus taisoma iš esmės atnaujinant negalutinę 802.11n versiją parodys tik laikas.