Nors „Sony“ prezidentas ir yra pavadinęs konkurencinę HD DVD ir „Blu-ray“ kovą tik prestižo reikalu, „Blu-ray“ remiančios įmonės negaili dėmesio žinioms apie naujausius savo pasiekimus skelbti.

Pranešama, kad „Blu-ray“ formato diskus galinčių nuskaityti įrenginių kiekis Š. Amerikos rinkoje pasiekė 2.7 mln.. Į šį skaičių pakliūna ir „Playstation 3“ žaidimų kompiuteriai, ir pavieniai buitiniai grotuvai.

Kaip teigia rinkos tyrėjai „VideoBusiness“, labai tikėtina, kad buitinių „Blu-ray“ grotuvų parduota tik apie 700 tūkstančių, na o likusius du milijonus šį formatą suprantančių įrenginių sudaro būtent „Playstation 3“ konsolės. Patikslinti šią prielaidą sudėtinga, bet tiesai ji turėtų būti gana artima, taigi, gaunasi, kad „Playstation 3“ konsolėms tenka per 70% visų „Blu-ray“ nuskaitančių prietaisų rinkos.

Nesnaudžia ir konkuruojantį HD DVD formatą remiančios bendrovės. Jos išplatino duomenis, kad su HD DVD suderinamos įrangos kiekis Š. Amerikoje pasiekė 750 tūkstančių. Čia taip pat įskaityta viskas – ir pavieniai grotuvai, ir „Xbox 360“ priedai. Visgi šiokio tokio skirtumo esama – neaišku, kiek PS3 turėtojų naudoja konsoles „Blu-ray“ filmų peržiūrai, bet suprantama, kad HD DVD priedą X360 kompiuteriui pirkusieji žiūri būtent filmus.