Galimybės peržiūrėti vaizdo įrašus atsiradimas „iPod“ grotuvuose atvėrė vartus naujiems jų pritaikymams. Nenuostabu, kad neretas „iPod“ entuziastas iškart susimąstė – kodėl gi į grotuvą neperkėlus DVD filmo? Juk tai patogus būdas laikui užmušinėti keliaujant, grotuvo talpos bei ekrano raiškos iš bėdos lyg ir užtektų.

Nors internete ir galima rasti įvairių instrukcijų bei paaiškinimų, kaip DVD filmą perkelti į „iPod“, išbaigtų tai darančių programų trūko. Spragą užpildyti bando programa „Podmaxx“.

Ji veikia tik „Windows 2000“ ir „Windowx XP“ operacinėse sistemose, be to, stabiliam darbui reikia „iTunes 4.7“ bei „Microsoft .NET Framework 1.1“. Programos kūrėjai skelbia, kad filmai iš DVD diskų į „iPod“ grotuvus su ja perkeliami maksimaliai efektyviai, tačiau jokios informacijos apie naudojamus spaudimo kodekus bei jų parametrus nepateikia. „Podmaxx“ instrukcijoje nurodoma, kad į 60 GB talpos „iPod“ grotuvą gali tilpti 150 valandų filmų, pakankamai kokybiškų peržiūrai nedideliame įrenginio ekrane. Tai apytiksliai atitinka 70 DVD diskų. Už programą reikia mokėti – jos parsisiuntimas kainuoja 25 JAV dolerius.

„Apple“ tokio tipo įrankių pasirodymu tradiciškai nesidžiaugia – kompanija nemažai uždirba iš filmukų, laidų ir filmų, pritaikytų peržiūrai „iPod“ grotuve, kuriuos galima nusipirkti „iTunes“ tinklo parduotuvėje.