AMD tyliai pristatė tris naujus procesorius nešiojamiesiems kompiuteriams. Jų išleidimas, nepalydėtas jokiu oficialiu pristatymu, sekė įkandin „Turion 64 X2 Mobile“ pasirodymo.

Pristatyti trys nauji „Mobile Sempron“ šeimos lustai, kurių spartos reitingai yra 3200+, 3400+ ir 3500+. Jie skirti nešiojamuose kompiuteriuose naudojamam „Socket S1“ lizdui bei turėtų kainuoti, atitinkamai, maždaug 107, 134 ir 142 JAV dolerius.

Kol kas apie technines naujų procesorių charakteristikas žinoma palyginti mažai – turbūt kaltas tylus jų pristatymas be spaudos konferencijų ir reklamos. Na, aišku, kad tai vieno branduolio lustai, veikiausiai turintys 256 arba 512 KB antrojo lygmens spartinančios atminties (L2 cache). Realūs taktiniai dažniai kol kas neaiškūs, bet jie gali siekti maždaug 2 GHz.

Kaip ir kiti AMD procesoriai nešiojamiesiems, naujieji „Sempron“ palaiko „AMD PowerNow!“ ir „Digital Media Xpress“ technologijas. Plonuose ir mažuose nešiojamuose kompiuteriuose šie lustai vargu ar pasirodys – tradiciškai „Mobile Sempron“ yra skirti stambesniems, mažiau mobiliems įrenginiams, kurių vartotojai pasiryžę už mažesnę kainą kęsti didesnį kaitimą bei mažesnį darbo be elektros laiką. Tikėtina, kad draugiją naujiesiems „Mobile Sempron“ lustams dažnai palaikys „ATI Xpress 1100“ arba „nVidia GeForce Go 6100/6150“ mikroschemų rinkiniai.