CES parodos metu buvo pristatomi ir pirmieji nešiojami kompiuteriai su sekančios kartos HD DVD ir „Blu-ray“ optinių diskų įrenginiais.

HD DVD stovyklos lyderiai „Toshiba“ pademonstravo „Qosmio“ serijos nešiojamąjį su šio formato diskus skaitančiu įrenginiu. Jame dirba „Intel Centrino“ platforma su „Core Duo“ 2.0GHz procesoriumi. Vaizdo posistemės darbus tvarko „nVidia GeForce Go 7600“. Kompiuteriu kol kas nebus prekiaujama, jį įsigyti bus galima tik nuo kovo mėnesio.

Tuo tarpu nuo „Blu-ray“ stovyklos palyginti neseniai atskilę „Hewlett-Packard“ pristatė „Pavilion dv5000z“ nešiojamąjį su „AMD Turion 64“ procesoriumi. Pirkėjai galės rinktis šio kompiuterio modifikacijas su „Blu-ray“ arba HD DVD įrenginiais. Toks sprendimas gerai atspinti HP poziciją formatų kare – palaikomi abu.

Kadangi „Blu-ray“ ir HD DVD formatuose numatyta griežta autorinių teisų apsauga, nešiojamieji neturi įprastinio „S-Video“ vaizdo išvesties lizdo.

„Blu-ray“ stovyklos lyderiai „Sony“ nešiojamų kompiuterių su šio formato diskų įrenginiais nepristatė, o tiesiog demonstravo išorinius ir vidinius asmeniniams kompiuteriams skirtus įrenginius bei „Playstation 3“ konsolę, kuri turės „Blu-ray“ skaitytuvą. Ji nebuvo įjungiama.