„Google“ tęsia savo tradiciją vartotojams aktyviai siūlyti ne galutines, o bandomąsias programų bei paslaugu versijas. Šįkart pristatyta įrankio „Google Calendar“ beta versija.

Jis integruotas į „Gmail“ pašto sistemą bei atlieka tai, kam įpareigoja pavadinimas – kalendoriaus vaidmenį. „Google Calendar“ galima naudoti susitikimams ir šventėms planuoti. Žinoma, jei viskas būtų taip paprasta, nebūtų įdomu, tad „Google“ sumanė keletą įdomesnių savybių. Visų pirma, „Google Calendar“ moka stebėti „Gmail“ laiškus bei gali juose pastebėjus užuominų apie su laiku susietus planuos automatiškai įtraukti juos į kalendorių. Turėtų būti patogu – el. paštu tariatės dėl ėjimo į kiną kitą savaitę, na o „Calendar“ tuo metu patalpina atitinkama įrašą su priminimu į tos dienos darbų sąrašą. Neaišku, kaip tai veiks su ne anglų kalba.

„Google Calendar“ gali keistis dienotvarkės duomenimis su „Apple iCal“, „Microsoft Outlook“ bei „Yahoo! Calendar“. Yra ir suderinamumas su kitomis planavimo programomis su sąlyga, kad jos palaiko .XML ir .CSV

Naudojimasis „Google Calendar“ nieko nekainuoja, bet „Gmail“ userio tam reik. Taip pat svarbu turėti ir ne senesnę nei „Internet Explorer 6.0“ arba „Firefox 1.07“ naršyklę.