Intel pristatė naują Z97 sisteminį lustą. Tai senąjį Z87 chip’ą pakeisiantis modelis, skirtas entuziastams mėgstantiems spartinti savo procesorius. Taip pat naujieji lustai turi M2 atminties sąsaja, kuri yra dviem trečdaliais greitesnė, nei dabar „ant bangos“ esanti Sata III.

Visi gamintojai, tokie kaip AsRock, Asus, Gigabyte ir MSI pristatė naujus savo plokščių modelius Labiausiai pastebimai savo motininių plokščių gamą atnaujino būtent MSI. Dėl to peržvelkime šios kompanijos siūlomų produktų liniją.

Pačios karščiausios MSI plokštės bus M-Power ir X-Power serijų atstovės. Trijų narių šeima orientuota į spartinimo entuziastus ir rekordų siekėjus. Core i7 4770K procesorių šiose plokštėse pavyko priversti dirbti 7,1 GHz dažniu. Aišku tam prireikė aušinimo skystu azotu, o stabilumas buvo pakankamas tik rezultatui užfiksuoti.

Turbūt pačia populiariausia į žaidėjus orientuotų motininių plokščių serija galima laikyti MSI Gaming plokštes. MSI visiškai pakeitė jų dizainą – naujose plokštėse mažiau raudonų detalių, jos atrodo kur kas santūriau už senesnės kartos modelius. Taip pat pritaikyta ir nauja vardų sistema, dabar jos vadinsis Gaming 5, Gaming 7 ir t.t. Iš viso Gaming serijoje bus pristatyta dešimt ATX, Micro ATX ir Mini ITX dydžio kortų.

Na o paprastiems vartotojams bus skirta klasikinių plokščių serija. Ją sudarys net šešiolika atstovių, tad rinktis tikrai bus iš ko. Šios kortos taip pat bus prieinamos trijų pagrindinių dydžių modifikacijose.

MSI, Games.lt