Pirmasis Vivo Nex savo debiuto metu buvo pats pažangiausias telefonas pasaulyje. Jis atsisakė prieštaringai vertinamos idėjos telefono viršuje palikti „pusiasalį“ priekinei kamerai. Vietoj to kamera išvažiuodavo iš paties telefono vidaus, o Vivo Nex tapo pirmuoju telefonu, kurio visą priekinę dalį dengė vien tik ekranas.

Vivo nesustoja ir pristato dar vieną inovatyvų telefoną – Vivo Nex Dual Display. Tai yra telefonas su ekranu tiek priekyje, tiek gale. Taip, nuotraukoje matoma galinė ir priekinė telefono dalys.

Bet kam reikalingas dar vienas ekranas? Selfie nuo šiol galėsime daryti su pagrindine kamera, dėl to nebekamuos problema, kad priekyje esančios kameros kokybė yra prastesnė nei gale. Taip pat galinis ekranas gali veikti kaip žaidimų valdiklis Playstation Vita konsolėje.

Telefonas turi Snapdragon 845 procesorių, net 10 GB RAM. Telefone yra aukštos klasės Sony IMX363 vaizdo sensorius su plačia f/1,8 diafragma, optiniu vaizdo stabilizavimu ir 4K filmavimu. Telefonas turi tris kameros sensorius, vienas iš jų padeda fotografuoti esant prastam apšvietimui, kitas, kaip ir įprasta, sukuria DSLR efektą.

Telefonas jau pasirodė prekyboje ir kainuoja 628 eurus. Kaip tokių savybių įrenginiui tai yra iš ties netikėtai žema kaina, nes panašią sumą gali kainuoti paprastas high-end klasės įrenginys.