Rugsėjį debiutavęs SilentiumPC Fortis 3 yra didelis, galingas, bet pakankamai nebrangus procesoriaus aušintuvas. Žemos temperatūros, tylus darbas, ko gi dar gali reikėti paprastam žaidėjui? Turbūt kad nieko, tačiau SilentiumPC nusitaikė ir į entuziastus, kuriems dar reikia ir grožio.

SilentiumPC pradėjus bendradarbiauti su modding’o specialistais Malik Customs iš paprasto Fortis 3 aušintuvo gavosi visai įdomus ir išskirtinis projektas. Tai aušintuvas su keičiamomis viršutinėmis plokštelėmis.

Pirkdami Fortis 3 Malik Customs Edition gausite baltos, raudonos, mėlynos ir juodos spalvos viršutinės aušinimo plokšteles. Kurią iš jų naudoti galėsite pasirinkti savo nuožiūra, priklausomai nuo to, kas geriausiai dera prie Jūsų sistemos. Šalia to prieš tai naudoti paprasti šiluminiai vamzdeliai buvo pakeisti į dengtus nikelio danga.

Kiek mums kainuos toks džiaugsmas? Tik 50 eurų, kas 140 mm Tower aušintuvui yra išties maža suma. Tiesa, įprastas Fortis 3 kainuoja dar pigiau – 37 eurus. Idėja gal ir yra paprasta, tačiau nieko panašaus iki šiol neesame matę – kažką panašaus padaryti galėjome tik pasiėmę dažų „flakonėlį“.

SilentiumPC, Games.lt