Paprastai gamintojai pasyviąsias aušinimo sistemas nusprendžia montuoti tik ant silpnesniųjų, mažiau energijos ryjančių vaizdo plokščių. Na o galingosioms plokštėms, tokioms kaip nVidia GeForce GTX 680, gamintojai dažnai nepagaili ir dviejų – trijų ventiliatorių. Tačiau Colorful pristato visiškai kitokią GTX 680 versiją iGame, kuri neskleis jokio triukšmo, tačiau jos galia tenkins net pačius reikliausius „geimerius“, tad tai išties unikali modifikacija.

Tylos ir žaidimų entuziastams skirta vaizdo plokštė turi labai efektyvų radiatorių, kurio pakanka visam plokštės „karščiui nuimti“. Jį sudaro 280 aliuminio plokštelių bei net 20 šiluminių vamzdelių. Įdomiausia yra tai, kad radiatorius yra padalintas į dvi dalis. Virš plokštės gali būti sumontuotas papildomas aušinimo radiatorius, kuris yra prijungiamas šiluminiais vamzdeliais.

Colorful teigimu, paprastam vartojimui pilnai pakanka pagrindinio radiatoriaus. Na o antrasis būtų prijungtas tik norint ją paspartinti. Kad tokia plokštė bent teoriškai būtų pritaikyta spartinimui yra išties netikėtas dalykas. Dažnių kėlimo mėgėjams yra skirta modifikuota PCB su dvejomis aštuonių kontaktų maitinimo jungtimis.

Pagaminti du didelės šiluminės talpos radiatorius, kurie gali vėsinti tokią plokštę reikia pakankamai daug resursų. Dėl to Colorful GeForce GTX 680 iGame kainuos daugiau už įprastas tokiu grafiniu lustu apginkluotas versijas. Kada plokštė pasirodys prekyboje nėra atskleidžiama.

Expreview, Games.lt