AMD be atskiro pranešimo pradėjo Europoje pardavinėti dviejų branduolių „Phenom“ procesorius. Tiesa, ar tai tikrai vyksta kol kas nėra aišku – nors esama patvirtinančios informacijos, AMD to kol kas nekomentuoja.

Kaip matyti iš ekranų nuotraukų, kai kuriose tinklo parduotuvėse pasirodė „Phenom X2 GE-6400“ (1,9 GHz, 1MB L2 cache, 2MB L3 cache), GE-6500 (2,1 GHz, 1MB L2 cache, 2MB L3 cache) ir GE-6600 (2,3 GHz, 1MB L2 cache, 2MB L3 cache) procesoriai. Pilnos specifikacijos nėra aiškios – tarkime neaišku, kiek energijos jie naudoja, ore sklando net trys labai skirtingi skaičiai – 45, 65 ir 90 vatų. Na, tikrai aišku tik tai, jog naujieji procesoriai turėtų tikti AM2+ lizdui.

Apie dviejų branduolių „Phenom“ pasirodymą kalbų netrūko ir anksčiau. Buvo plačiai paplitusi nuomonė, kad šių procesorių sulauksime tik AMD ėmus naudoti 45nm technologinį procesą. Tačiau jei naujausi duomenys apie jų startą tiesa, vadinasi, naudojamas 65 nm procesas.

Aiškumo galėtų pridėti patys AMD, bet jie dviejų branduolių „Phenom“ pasirodymo prekyboje kol kas nekomentuoja. Hmm, keista situacija.