Nors tai ir gali skambėti keistai, bet, kaip sakoma, iš dainos žodžių neišmesi – konsolė „Playstation“ pelnė prestižinį Emmy apdovanojimą už nuopelnus technologijų srityje.

Konkreti priežastis, lėmusi, kad apdovanojimas atiteko būtent „Playstation“, buvo tai, jog šiai konsolei skirtuose žaidimuose buvo pradėti plačiai naudoti trimačiai poligonai.

Apdovanojimą „Sony Computer Entertainment“ padalinio JAV vadovas Kaz’as Hirai atsiims oficialaus Emmy prizų įteikimo metu. Jis šiais metais vyks Niu Džersio mieste.

1994 metų gruodžio 3 dieną konsolė „Playstation“ pasirodė Japonijos parduotuvių lentynose. Tai buvo pirmasis žingsnelis šlovės link. 1995 metais „Playstation“ pasirodė ir pasaulinėje rinkoje. Iki 1996 metų buvo parduota 3,4 mln. šių įrenginių. Pardavimai ir populiarumas nuolat augo. Kai parduotų konsolių skaičius persirito per 100 milijonų, „Sony“ išleido naują, kiek patobulintą „Playstation“ versiją „PSOne“.

Malonu, kad su kompiuterinėmis pramogomis susiję dalykėliai pamažu skverbiasi į kasdienybę. Gal 2012 metais koks nors žaidimų kompiuteris laimės ir Oskarą, mat sugebės sugeneruoti kino filmą pats… Gal ir įsijaučiau. Kaip ten bebūtų, sveikiname „Playstation“. Ji to verta.