Tinklalapio „AnandTech“ forumuose pasirodė pirmoji pagrindinės plokštės su „nVidia nForce 680i SLI“ mikroschemų rinkiniu nuotrauka. Kaip buvo pranešta anksčiau, rinkoje jis turi pakeisti dabartinį „nForce 590 SLI Intel Edition“.

Nuotraukoje matyti EVGA pagrindinė plokštė su „nVidia nForce 680i SLI“. Galima įžiūrėti tris „PCI-Express“ x16 lizdus, du x1 spartos „PCI-Express“ bei du įprastinius PCI lizdus. Aišku, kad du iš trijų „PCI-Express“ x16 yra pilno greičio bei skirti vaizdo plokštėms, tuo tarpu kokiu greičiu dirbs trečiasis kol kas galima tik spėlioti.

Kitos pagrindinės plokštės savybės kurias galima pamatyti iš nuotraukos yra FireWire jungtis, dvi gigabitinio tinklo jungtys, „heap-pipe“ aušinimo sistema bei integruota garso posistemė. Manoma, jog ją valdys „Realtek“ lustas, bet ši informacija dar nėra patvirtinta.

Pats pagrindinės plokštės dizainas ir komponentų išdėstymas byloja apie tai, kad EVGA orientacijos nekeičia – bendrovė ir toliau taikys į rimtų entuziastų, kuriems nerūpi modingas ir kiti grožio dalykėliai, rinka.

Sklando gandai, jog pirmosios EVGA pagrindinės plokštės su „nForce 680i SLI“ bus parduodamos komplekte su „GeForce 8800“ vaizdo plokštėmis. Gaila, tačiau Lietuvoje EVGA produkcija, bent jau kiek man žinoma, neprekiaujama.