Per pirmąją savaitę, kuomet „iTunes“ buvo galima nusipirkti parsisiunčiamų „Disney“ filmų ir animacijos, „Apple“ pardavimai vien iš šios srities pasiekė net 1 mln. JAV dolerių ribą.

Rezultatas stulbinantis, ypač turint galvoje tai, kad kainos ne tokios ir mažos. Už senesnę „Disney“ produkcija prašoma 9,99$, tuo tarpu už naujesne teks pakloti 14,99$. Na, tiesa, naujus filmus galima nusipirkti ir už 12,99$ tuo atveju, jei jie užsisakomi iš anksto, dar nepasirodę.

„Disney“ tapo pirmaja stambia kino studija, kuri drąsiai įrėpliojo į „iTunes“ sistemą. Debiutas sėkmingas – per pirmą savaitę internetu nupirkta daugiau nei 125 tūkstančiai filmų. „Disney“ tokia sėkme, suprantama, džiaugiasi ir planuoja greitu laiku didinti per „iTunes“ siūlomos produkcijos asortimentą. Kol kas jis gana ribotas – 75 animaciniai ir vaidybiniai filmai.

„Disney“ tikisi, kad per kitus metus jų produkcijos pardavimai „iTunes“ sistemoje pasieks 50 mln. JAV dolerių. Remiantis pirmos savaitės rezultatais, pagrindo tuo abejoti nėra, juolab kad ir filmų pasirinkimas tik didės.