Pasikeitus procesorių į naujos kartos Intel Haswell gali keisti ne tik motininę plokštę, bet ir maitinimo bloką. Pasirodo, kad dauguma senųjų maitinimo šaltinių bus nestabilūs, procesoriui esant budėjimo režime, dėl to turės keliauti į užtarnautą poilsį.

Procesorių C6/C7 fazė reikalauja, kad procesorių maitinanti 12V linija komponentams sugebėtų perduoti 0,05 A stiprio srovę. Dirbti stabiliai tokiomis mažomis apkrovomis gali toli gražu ne kiekvienas maitinimo blokas. Iki šiol gamintuose Intel procesoriuose minimalus stipris buvo net dešimt kartų didesnis – 0,5 A, dėl to su juo susitvarkydavo dauguma maitinimo blokų.

Tikrųjų Enermax maitinimo blokų savininkai gali būti visiškai ramūs. Net ir senieji Enermax energijos šaltiniai palaiko ZERO Load Design technologiją, į kurią iki šiol mažai kas kreipė dėmesį, bet dabar pastangos Enermax’ui atsipirks su kaupu. Visi, Platimax, MaxRevo, Revolution 87+, Triathlor FC, Triathlor bei jau nebegaminami , Modu 87+, PRO 87+ ir Revolution 85+ (beje pastarasis debiutavo dar 2008-aisiais) modeliai bus pilnai suderinami su ateities procesoriais. 

Iš kitų gamintojų žinių tik tiek, kad Corsair ėmė tikrinti, kurie jų maitinimo blokai palaikys Haswell procesorius. Pagal Intel duomenų bazę, 19 Corsair modelių turi tokią galimybę, tiesa šie duomenys turėtų keistis. Taip pat trys In-Win modeliai, bei vienas SeaSonic (tačiau kitais duomenimis, jis nebus tinkamas) palaikys naujuosius procesorius.

TechReport, Games.lt