AMD turi puikių naujienų, planuojantiems įsigyti HD 7000 serijai priklausančių vaizdo plokščių. Prie vaizdo plokščių gali būti pridedami šie žaidimai Hitman: Absolution, Far Cry 3 ir Sleeping Dogs. Be to gausite ir nuolaidą Medal of Honor: Warfighter žaidimui įsigyti.

Kas bus pridedama priklausys nuo Jūsų pasirinktos plokštės ir jų kiekio. Radeon HD 7700 ir HD 7800 plokščių pirkėjai gaus kodus nemokam Far Cry parsisiuntimui. Jiems taip pat, kaip ir visiems likusiems, bus suteikta 20 procentų nuolaida Medal of Honor: Warfighter įsigijimui Steam sistemoje. Įsigiję dvi tokias plokštes dar papildomai gaus ir nemokamo Hitman: Absolution atsisiuntimo galimybę.

Labiausiai apdovanoti brangiausių HD 7900 serijos kortų pirkėjai. Jie gaus ne tik ankščiau išvardintus žaidimus Hitman: Absolution, Far Cry 3 bei nuolaidą Medal of Honor: Warfighter atsisiuntimui, bet ir Sleeping Dogs nemokamo įsigijimo galimybę. Taigi šių AMD plokščių pirkėjai bus stipriai apdovanoti dovanomis, kurių vertė siekia net 170 JAV dolerių.

Hexus, Games.lt