MSI savo motininių plokščių arsenalą papildo nauju 970A-G43 Plus modeliu. Tai ekonominės klasės plokštė, turinti AM3+ procesoriaus lizdą. Motininė tinkama tik procesoriams, kurių TDP reitingas neviršija 125W.

Plokštė yra aprūpinta AMD 970 ir SB950 lustais (uch, kaip seniai rašiau apie motininę, kurios pietinis ir šiaurinis tiltai yra atskirti). Joje yra keturi lizdai atminčiai. Pagrindinis jos akcentas – naujosios USB 3.1 jungties palaikymas.

Tuo tarpu Biostar pristatė visą PRO motininių seriją, kurią sudaro trys naujos plokštės – A70MD Pro, A70MG Pro ir A68MD Pro. Tai plokštės skirtos į FM2 ir FM2+ lizdus montuojamiems procesoriams.

Visos šios plokštės turi AMD A70M lustų rinkinį. Plokštės turi viską, ko gali prireikti paprastam vartotojui – penkias maitinimo fazes, Sata III ir USB 3.0 jungtis bei iki 2600MHz įsibėgėjančios atminties palaikymą. Tarpusavyje plokštės yra labai panašios, tad jų atskirai neanalizuosime. Biostar teigimu pastarosios pasižymės vienu geriausių kainos ir kokybės santykiu rinkoje.

Orientacinė MSI 970A-G43 Plus kaina yra mažiau nei 100 eurų. Tuo tarpu Biostar motininės plokštės kainuos maždaug du kartus pigiau. Jeigu Biostar plokščių kainos nuteikia maloniai, to paties pasakyti apie MSI deja negaliu. Už tą pačią kainą galima įsigyti kur kas pažangesnių konkurentų modelių, palaikančių ir karščiausius procesorius, turinčius M.2 SSD palaikymą ir daug kito gėrio.

Techpowerup, Games.lt