Nyderlandų elektrotechnikos bendrovė Philips Lietuvoje artimiausiomis savaitėmis pradės prekybą aukščiausios klasės Fidelio L1 ausinėmis. Jos pasižymi visomis šiam segmentui būdingomis savybėmis – itin kokybiškai atkuria garsą, yra išskirtinio dizaino bei patogios dėvėti.

Fidelio L1 yra sukurtos taip, kad dainas girdėtumėte tokias, kokias jas sukūrė atlikėjas. Ausinėse garsas atkuriamas iki smulkiausių detalių, tad klausytojas galės išgirsti ir tuos muzikos niuansus bei efektus, kurių su paprastomis ausinėmis negirdėti“, – sakė Gintautas Vaitiekaitis, Philips atstovybės Lietuvoje vadovas.

Siekdama skaidraus ir detalaus garso „Philips Golden Ears“ specialistų ir inžinierių komanda sukūrė itin aukštos klasės garsiakalbius. Tai 40 milimetrų skersmens aukštos raiškos ventiliuojami garsiakalbiai, kurių gamybai naudojamas neodimio magnetas. Šis sprendimas šiek tiek išplėtė ausinių žemų dažnių diapazoną, tačiau neužgožė vidutinių tonų spektro ir užtikrino, kad kiekviena daina būtų atkuriama su aukščiausio laipsnio tikslumu. Fidelio L1 kūrėjai netgi sukūrė specialią rezonansą ir vibraciją mažinančią ausinių kaušelių formą.Mėgstamų dainų su Fidelio L1 galima klausytis tiek namuose, tiek mieste – ausinių pagalvėlės yra pagamintos iš garsui nepralaidžios medžiagos. Ji ir apsaugo nuo aplinkos triukšmo, ir nepraleidžia garso į aplinką. Be to, ji prisitaiko prie galvos formos ir užtikrina komfortą net ir ilgą laiką dėvint.

Philips Fidelio L1 ausinėmis bus prekiaujama visuose pagrindiniuose elektrotechnikos centruose. Planuojama, jog jos kainuos apie 900 litų.

Philips, Games.lt