Žaidėjai gali būti skirstomi į daugybę įvairių kategorijų pagal tai ką jie mėgsta, kokie jų žaidimų įpročiai ir pagal tai, kiek laiko jie praleidžia su savo mėgstamu žaidimu. Priklausomai nuo to, kokio tipo žaidėju save laikote, jums reikalinga atitinkama įranga. MSI parengė šį trumpą gidą siekdami rekomenduoti savo nešiojamuosius žaidimų kompiuterius, pagal jūsų žaidimų poreikius, tad jei galvojate kokį kompiuterį pirkti, ieškokite savęs.

Žaidimų mėgėjai

Šio tipo žaidėjai atpažystami dėl savo nerūpestingo požiūrio į žaidimus. Jie žaidžia nedaug, tačiau mėgsta įvairius žaidimus – nuo mobiliųjų telefonų žaidimų iki rimtesnių strategijų. Vis tik nėra svarbu kokius žaidimus jie žaistų – juos lengviausia atpažinti dėl jų požiūrio į patį procesą. Šie žaidėjai į žaidimus nežiūri labai rimtai ir žaidžia juos tiesiog dėl smagumo, kai neturi kitos įdomios veiklos. Šio tipo žaidėjams geriausiai tinka multifunkciniai nešiojamieji kompiuteriai, kurie gali tikti ne tik žaidimams, tačiau ir darbui bei kitoms pramogoms. Vis tik dauguma casual tipo žaidėjų mėgsta ir populiarius internetinius žaidimus, tad MSI GL kompiuterių serija puikiai tinka šio tipo žaidėjams. Specialios SteelSeries klaviatūros su raudonu pašvietimu ir „Nahimic 2“ garso įranga užtikrins, kad su šiais kompiuteriais bus patogu tiek žaisti, tiek klausytis muzikos ar dirbti.

Našumo entuziastai

Šio tipo žaidėjai visuomet ieško geriausio santykio tarp deramo pajėgumo ir gero našumo. Būtent todėl, šis žaidėjų tipas nevengia žaidimų žaisti ir vidutiniais grafikos nustatymais aukodami vaizdo kokybę dėl didesnio kadrų skaičiaus. Našumo entuziastai žaidžia daug įvairesnius žaidimus nei žaidimų mėgėjai, tačiau žaidimams skiria mažiau laiko nei užkietėję žaidimų fanai. Jie mėgsta vidutinio lygio grafikas, todėl jiems nebūtina turėti aukščiausio įmanomo galingumo kompiuterių. Tokio tipo žaidėjams MSI rekomenduoja savo MSI GP serijos kompiuterius. MSI GP žaidimų kompiuterius galima nesunkiai atpažinti dėl daugiaspalvio klaviatūros pašvietimo ir kitų žaidėjiškų atribūtų, kaip pavyzdžiui „Cooler Boost 4“ technologijos ar agresyvoko dizaino.

Žaidėjai – entuziastai

Šis žaidėjų tipas visuomet rinksis galingą ir aukštą kokybę siūlantį nešiojamą kompiuterį. Paprastai tokio tipo žaidėjai prieš pirkdami kompiuterį būtinai paklaus, kaip jis tvarkosi su vienokiu ar kitokiu žaidimu, kokias grafikas jis sugebės palaikyti ir panašiai. Jie gerokai entuziastingi žaidėjai už prieš tai įvardintus tipus ir ko gero didžiausia žaidėjų grupė. Jie nuolat domisi žaidimų industrijos naujienomis, seka savo mėgstamus žaidimus, tačiau nėra linkę į varžymasi. Šiam žaidėjų tipui yra skirti MSI GE serijos kompiuteriai. Jie apginkluoti puikia technika, padengti aliuminio pluoštu ir parduodami kartu su įvairia žaidimams skirta programine įranga kaip „SteelSeries Engine 3“ ir „True technology“.

Žaidėjai – verslininkai

Šis žaidėjų tipas dažniausiai nori stilingų, nešiojamų, tačiau galingų kompiuterių. Jie mėgsta žaisti su stilinga įranga ir kreipia didelį dėmesį į aukštas žaidimo grafikas, tačiau negali sau leisti pirkti didelio nešiojamo kompiuterio, kuris nėra praktiškas pasirinkimas norint jį pasiimti su savimi į kiekvieną verslo kelionę. Šiam žaidėjų tipui MSI siūlo GS serijos kompiuterius, kurie išsiskiria savo svoriu ir dydžiu. MSI GSserijos kompiuteriai yra ypač ploni ir sveria iki dviejų kilogramų. Šiuose kompiuteriuose yra daugybė specialių funkcijų leidžiančių personalizuoti savo žaismą. Jie taip pat turi aliuminio pagrindą, o juose įtaisyta „Cooler Boost Trinity“ technologija su 5 šilumos vamzdeliais, kad maksimaliai padidintų aušintuvo efektyvumą ir kompiuteris neperkaistu, kad ir kur žaistumėte.

Užkietėję žaidėjai

Šių žaidėjų, nuo žaidimų nenugins niekas. Jie yra pasiekimų medžiotojai tiek kalbant apie žaidimus, tiek apie kompiuterinę įrangą. Šis žaidėjų tipas mėgsta varžytis, o kai kurie gyvena grynai iš žaidimų turnyruose uždirbamų pinigų. Jie leidžia dienas tobulindami savo įgūdžius žaidimuose, tad jiems ypač svarbus našumas ir geriausios įmanomos grafikos. Šiam tipui rekomenduojama MSI GT kompiuterių serija. MSI GT serijos nešiojamieji kompiuteriai siūlo tik geriausius komponentus, šios serijos gaminiai turi mechanines klaviatūras ir net po dvi vaizdo plokštes. Negana to, šie nešiojami kompiuteriai turi 4k raiškos ekraną dirbantį 120hz dažniu.

Taigi kuriam tipui save priskiriate jūs?