Bendrovė „ASRock“, gaminanti pagrindines plokštes savo naujojo produkto „775Dual-915GL“ pirkėjams siūlo šį tą įdomaus.

Į integruotą vaizdo posistemę jau turinčioje plokštėje yra ir AGP, ir „PCI-Express“ lizdai. Sprendimas sukryžminti du mikroschemų rinkinius kad gauti tokį rezultatą yra be abejo originalus, tačiau internete rastuose testuose matyti, jog dėl jo kenčia į abu lizdus statomų plokščių sparta, „775Dual-915GL“ tiesiog nedirba su kai kuriomis vaizdo kortomis. Dėl architektūrinių subtilybiu nukenčia ir „PCI – Express“ jungties sparta – šioje plokštėje ji dirba tik 4x greičiu.

Gerokai įdomesnė „775Dual-915GL“ savybė man pasirodė siūlymas prie jos jungti penkis monitorius. Pasirodo, šios pagrindinės plokštės BIOS sistemoje galima nustatyti, jog vienu metu veiktų ir integruotas vaizdas, ir AGP bei PCI-E vaizdo plokštės, kurios juk gali turėti po dvi vaizdo išvesties jungtis. Visa tai „ASRock“ vadina „Surround Display“ technologija bei rekomenduoją ją pinigingiems žaidimų mėgėjams.

Plačiosioms masėms dviejų branduolių „Pentium IV“ procesorius palaikanti „775Dual-915GL“ bus pristatyta „CeBit 2005“ parodoje.