„Gigabyte“ anonsavo naują vaizdo plokštę su „GeForce 7600GS“ lustu bei HDMI išėjimu. Nepatogiu vardu „GV-NX76G256HI-RH“ vadinama plokštė per HDMI išėjimą palaiko iki 1080p raišką, tinkamą kokybiškų HD filmų peržiūrai.

Plokštėje yra ir skaitmeninis S/PDIF garso išėjimo lizdas, kurio filmo garsą galima be kokybės nuostolių perduoti namų kino ar šiaip rimtai garso sistemai. Yra ir DVI bei „S-Video“ lizdai, tad kuo jau kuo, o prievadų rinkiniu „GV-NX76G256HI-RH“ tikrai išsiskiria.

Plokštės vaizdo procesorius dirba 450 MHz dažniu, DDR2 tipo vaizdo atminties – 800 MHz sparta. Plokštė vėsinama pasyvia aušinimo sistema. „Gigabyte“ teigia, jog efektyviam šilumos šalinimui jos pakanka, na o privalumas prieš tradicinę akivaizdus – tyla, kuri tikrai pageidaujama žiūrint filmus, kam plokštė iš esmės ir skirta.

Prie „GV-NX76G256HI-RH“ pridedama „Cyberlink PowerDVD 7“ DVD filmų peržiūros programa, „Sid Meier’s Civilization IV“ žaidimas. Iš laidų pusės pridedamas HDMI>DVI signalo keitiklis, S/PDIF garso kabelis.

Prekyboje „GV-NX76G256HI-RH“ turėtų pasirodyti rugsėjį. Numatoma plokštės kaina – apie 170 JAV dolerių, tačiau ji gali kiek padidėti dėl būtinybės mokėti už HDCP licenciją.