Daugelis techninės įrangos naujienų svetainių paskelbė informaciją, kad gegužės 28 dieną „Intel“ turėtų pristatyti „Cedar Mill“ branduolio „Celeron D“ procesorius. Nors informacija ir nėra 100% patikima, o ir „Intel“ jos nekomentuoja, visgi ji ganėtinai panaši į tiesą.

Skelbiama, kad bus pristatyti „Celeron D 352“ ir „Celeron D 356“ procesoriai, kurie dirbs, atitinkamai, 3,2 ir 3,33 GHz taktiniais dažniais bei turės po 512 KB antrojo lygmens spartinančios atminties (L2 cache). Jie turėtų būti gaminami naudojant 65nm technologinį procesą, kas iš esmės reiškia mažesnius gamybos kaštus. Ar iš to galima daryti išvadą, kad nauji „Celeron D“ bus pigūs? Na, skelbiama, kad jie kainuos 79 ir 89 JAV dolerius, kas tikrai nėra daug. Kalbėti apie konkurencinę jų galią dar anksti, nors labai gali būti, kad naujieji „Celeron D“ taps stipriais konkurentais „AMD Sempron“ procesoriams.

Dabartiniai „Celeron D“ lustai turi dvigubai mažiau, 256 KB antrojo lygmens atminties. Beje, manoma, kad trečiajame šių metų ketvirtyje pasirodys 3,46 GHz dažniu dirbsiantis dar vienas šeimos procesorius „Celeron D 360“.

„Celeron D 352“ ir „Celeron D 356“ bus skirti LGA775 lizdui, tokios jų charakteristikos kaip energijos suvartojimas kol kas nežinomos.