„Computex“ parodos metu ASUS pademonstravo ir Eee prekės ženklu pažymėtą HDTV raiškos televizorių. Jo techniniai parametrai neatskleidžiami, bet turint galvoje pasibaigusį optinių diskų formatų karą galimybė įsigyti nebrangų HD televizorių domina vis daugiau pirkėjų.

Jei tiksliau – demonstruotas ne tiesiog televizorius, o vadinamasis „Eee TV“ įrenginys, savitas kompiuterio ir televizoriaus hibridas. Pristatymo metu iš prijungtoje „Playstation 3“ konsolėje besisukusio „Blu-ray“ disko rodytas filmas „Cars“.

Anksčiau buvo skelbta, kad HD raiškos Eee serijos televizorius veikiausiai bus 42 colių įstrižainės, jo viduje dirbs „Linux“ operacinę sistemą naudojantis kompiuterius. Nėra net tiksliai žinoma, kokia HD raiška – pilna ar dalinė – bus palaikoma.

Televizoriaus pristatymas būtų drąsus ASUS žingsnis į namų elektronikos rinką, kurioje konkurencijos nestinga. Kartą bendrovė tai jau bandė padaryti su „DigiMatrix“ renginiu, savotišku skeletu namų pramogų centro tipo kompiuteriams, deja, nesėkmingai.