Garsioji grafinių procesorių (GPU) gamintoja nVidia nors ir vėlai pristačiusi „Kepler“ architektūra paremtus GPU, nepaisant pajamų sumažėjimo sugebėjo išsilaikyti ant kojų.

Nvidia pajamos nukrito 3,9% – nuo vasario iki gegužės mėn. kompanija uždirbo 924 mln. JAV dolerių, tačiau, kaip teigia kompanijos atstovai šis kritimas buvo prognozuotas. Pelnas taip pat sumažėjo iki 60,4 mln. JAV dolerių, nuo praėjusių metų pirmojo ketvirčio buvusio $135 mln.

Nvidia generalinis direktorius Jen-Hsun Huang sakė, kad paspartins Kepler GPU pardavimus ir taip pat nurodė, kad nešiojamųjų kompiuterių grafinių procesorių paklausa pasiekė rekordinį lygį. O „Tegra“ verslas po nesėkmingų paskutinių mėnesių 2011 metų pabaigoje žada atsigauti.

Huangas taip pat pabrėžė, kad nVidia nepajėgi patenkinti 28 nanometrų lustų paklausą dėl gamybos problemų, kurias įtakojo „Qualcomm“ 28nm lustų poreikis jų „Snapdragon S4“ procesoriams. Tačiau nVidia tikisi, kad šiame metų ketvirtyje padidins 28nm lustų eksportavimą apie 30%.