„nVidia“ pristatė naujausią savo mikroschemų rinkinį „Intel“ procesoriams, turintį integruotą su „DirectX 10“ suderinamą vaizdo posistemę. Naujovė siūlo neblogą savybių komplektą ir rinkoje pakeis senstančius pirmtakus.

Naujasis mikroschemų rinkinys vadinasi „GeForce 9300 mGPU“. Kaip matyti, „nVidia“ pamažu atsisako „nForce“ pavadinimo tais atvejais, kuomet kalba eina ne apie entuziastams skirtus produktus. Tiems pirkėjams, kuriems svarbi kaina, gerokai aktualesnė žinia yra integruotos vaizdo posistemės buvimas, nei skambus ir kokybę blizgantis „nForce“ vardas.

„nVidia GeForce 9300 mGPU“ suderinamas su „Intel Core 2“ šeimos procesoriais ir iki 1333 MHz dažnio magistrale. Jis palaiko dvikanalę DDR3 atmintį, turi „PCI-Express 2.0“, SATA valdiklius, integruotas tinklo, vaizdo bei garso posistemes.

Vaizdo lustas dirba 450, o atmintis – 1200 MHz dažniu. Vėliau „nVidia“ planuoja pristatyti ir kiek galingesnį broliuką „GeForce 9400 mGPU“, kurio vaizdo procesorius dirbs 580 MHz dažniu, o atmintis – 1400 MHz.

Pagrindinių plokščių su naujuoju mikroschemų rinkiniu kainos ir pasirodymo laikas kol kas nepaskelbti.