Kompanija „nVidia“ pranešė, jog jai pavyko ketvirtajame finansinių 2004 metų ketvirtyje padvigubinti pelną, palyginti su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu.

2004 m. lakričio – 2005 m. sausio mėnesiais „nVidia“ uždirbo 48 mln. JAV dolerių. Tai gerokai daugiau nei 24,4 mln. per tą patį laikotarpį 2003-aisiais. Apyvarta atitinkamai padidėjo nuo 472 iki 566 mln. JAV dolerių.

Kompanijos atstovų teigimu, finansiniai rezultatai bene ženkliausiai pagerėjo dėl veiklos kitose, nei asmeniniai kompiuteriai, veiklos sferose. „nVidia“ pasiūlė perspektyvių produktų mobiliesiems bei elektronikai. Nereikėtų pamiršti ir tokio sandėrio kaip „Playstation 3“ vaizdo posistemės kūrimo sutartis su „sony“.

Per visus metus „nVidia“ pelnas padidėjo 35 procentais – nuo 74,5 mln. JAV dolerių iki 100,4 mln.. Apyvarta atitinkamai ūgtelėjo ir pasiekė 2 milijardų dolerių ribą.

Džiugu, kad „nVidia“ sekasi, bet štai sėkmę įtakojo ne kompiuteriams skirti produktai. Gerai tai ar blogai? Kol kas, manau, nieko blogo. Asmeninių kompiuterių segmento „nVidia“ neužleido, naujų produktų netrūksta.