Kompanijos Nvidia planuose numatomas naujos kartos nForce 790i lustų rinkinio išleidimas jau kitame šių metų ketvirtyje. Naujasis „chipset’as“ turės Nvidia C73 šiaurinį, bei MCP55 pietinį tiltus, bei palaikys Intel procesorius su 1600 MHz FSB magistrale.
nForce 790i, žinoma, palaikys ir 3x SLI funkciją, kuri leidžia savame kompiuteryje turėti tris vaizdo posistemius, taip pat Hybrid SLI sistemą bei DDR3 operatyviosios atminties palaikymą.

Pagrindinių plokščių gamintojai šventai tiki, kad DDR3 operatyviosios atminties kainos kris jau trečiajame šių metų ketvirtyje. Taigi, daugelis gamintojų neskuba leisti pagrindinių su šiuo atminties standarto palaikymu, tačiau Nvidia teigė, kad pagrindinės plokštės su šiuo naujuoju lustų rinkinių bus aukštos klasės ir orientuota kompiuterių entuziastams ir žaidėjams. O jie tikrai nepagailės didesnės sumos DDR3 atminčiai.

Išvysime dvi nForce 790i versijas – tai nForce 790i Ultra SLI ir nForce 790i SLI. Skirtumai tarp jų yra tokie, kad Ultra SLI turės geresnes spartinimo galimybes ir palaikys DDR3 atminties modulius turinčius iki 2000 MHz taktinį dažnį.