Kompanija Nvidia pastaruoju metu nori ne tik pirmauti tarp namų vartotojams skirtų grafinių plokščių, tačiau vis labiau žengia ir į profesionalams skirtų vaizdo posistemių rinką. Vienas iš naujesnių gaminių – Quadro FX 3700.

Pastaroji vaizdo plokštė skirta žmonėms, kurie daug dirba su projektavimu ir grafika. Tai profesionalams skirta vaizdo plokštė. Tačiau vienas iš didesnių skirtumų nuo ankstesnių serijos plokščių tas, kad, pasak Nvidia, jiems pavyko pasiekti net du kartus geresnį našumą, nei kad ankstesnės kartos Quadro serijos vaizdo plokštės.

Taigi, Quadro FX 3700 siūlo dar geresnį našumą interaktyviai vizualizacijai. To pasekoje, šioje vaizdo plokštėje rasime net 112 “shader” procesorių, 512MB darbinės atminties, bei 256 bitų pralaidą. Tai vaizdo plokštei leidžia daug lengviau atvaizduoti modelius sudarytus iš daug tekstūrų, sudėtingus šešėlių vaizdavimus ties grafikos darbu. Taip pat čia Nvidia naudoją savą NVIDIA Application Configuration Engine (ACE) technologiją, kuri automatiškai sukonfiguruoja tiek aparatinę, tiek ir programinę vaizdo plokštės įrangą, taip pasiekiant dar didesnį našumą su taikomosiomis programomis ir palengvinant skaitmeninio turinio kūrimą.

Quadro FX 3700 jungiama per PCI-Express 2.0 sąsają, kuri leidžia šiam posistemiui pasiekti 16 Gbps pralaidą. Čia taip pat sutinkamas Energy Star 4.0, kas reiškia, kad šiai vaizdo plokštei reikia mažiau nei 80 vatų elektros energijos.

Pasirinkip būdinga tokio lygio grafinėms plokštėms, Quadro FX 3700 kainuoja nemažai – apie $1600.