Austrijoje įsikūrusi kompiuterių aušinimo įrangos gamintoja Noctua, kuri specializuojasi aukštos klasės gaminių kūrime pristato tris naujus ventiliatorius. Tai visiškai naujos A serijos atstovai, kurie bus orientuoti į mažo dydžio aušinimo angas.

Išleidžiamą A seriją sudaro trys ventiliatoriai – NF-A4x10 FLX (40mm skersmens), NF-A6x25 FLX (60mm skersmens) ir  NF-A9x14 PWM (92mm skersmens). Du pirmieji modeliai yra pirmieji kompanijos gaminiai, kurių skersmuo yra mažesnis nei 80mm. Kaip ir įprasta Noctua aušintuvams jie pasižymi išskirtiniu smėlinės bei rudos spalvos deriniu.

Visi aušintuvai yra komplektuojami su LNA (tylaus veikimo adapteriais), o 60 mm modelius turi ir ULNA (ypač tylaus veikimo adapterį). Be to didžiausiais 92 mm modelis turi ir apsukų valdymą, kuris automatiškai generuoja aušintuvo veikimo greitį. Be to pastarasis aušintuvas yra itin plonas – vos 14mm vietoj įprastų 25 mm.

Gaminiuose naudojami itin pažangūs SSO2 guoliai, kurie užtikrina itin gera aušinimo efektyvumo bei triukšmingumo santikį. Noctua teigia, kad jie gali tarnauti 150 tūkst. ir daugiau valandų. Aukščiausios kokybės garantas – šešių metų garantija. Detalias aušinimo efektyvumo specifikacijas galite pamatyti šioje lentelėje:

Noctua gaminiai yra tie produktai, kurie pasižymi geromis savybėmis, už kurias tenka sumokėti atitinkamą kainą. Rekomenduojamos kainos: 12.90 eurų (NF-A4x10), 14.90 eurų (NF-A6x25) ir 16.90 eurų (NF-A9x14).

Noctua, Games.lt