Japonijos patentų biure „Nintendo“ užregistravo prekinį ženklą „Nintendo V-Pocket“.

Kaip paaiškėjo, dokumentai naujojo prekinio ženklo registracijai buvo priduoti dar praeitų metų gruodžio 4 dieną.

Prekinio ženklo aprašyme, kurį būtina pateikti jį registruojant, nurodoma, jog jis gali būti naudojamas bene visur, kur tik įmanoma, pradedant stalo žaidimais ir baigiant slidžių vašku. Na, vargu ar „Nintendo“ visgi imsis gaminti slidžių vašką, tad akis užkliūva už gerokai įdomesnių „Nintendo V-Pocket“ paskirčių – šį prekinį ženklą ketinama naudoti ir nešiojamiems įrenginiams su skystųjų kristalų ekranais.

Pats „V-Pocket“ logotipas, kaip matote paveikslėlyje, atrodo itin paprastai ir jokių užuominų į tai, kam jis galėtų būti naudojamas nesiūlo.

Kai kurie tinklapiai spėlioja, jog galbūt naujasis prekinis ženklas bus naudojamas žymėti kokiems nors nešiojamo žaidimų kompiuterio „Nintendo DS“ priedams. Visgi gerokai realesne atrodo versija, jog „V-Pocket“ bus vadinamas šiuo metu kuriamas „Nintendo“ nešiojamas MPEG-4 ir MP3 formato bylų grotuvas, kuris bus skirtas jungti prie „Nintendo DS“ ir „Game Boy Advance SP“ kompiuteriukų. Daugiau informacijos apie būsimąjį produktą, kūrimo stadijoje vadinamą kodiniu vardu „Play-Yan“, galite rasti čia.

Palūkėsime, pamatysime. Beje, neoficialiais ir negalutiniais duomenimis, „Nintendo DS“ nešiojamas žaidimų kompiuteris Lietuvą turėtų pasiekti kovo viduryje.