Nintendo šiuo metu kamuojasi su galvos skausmu, apie kurį kitos kompanijos gali tik pasvajoti. Žiūrint iš vienos pusės – Nintendo susilaukė didesnės, nei tikėtasi vartotojų paklausos jų naująjai nešiojamai Nintendo DS sistemai ir tai yra gerai :).

Tačiau pažvelgus iš kitos pusės – jei kompanija nespės suderinti savo planų su viršyta paklausa, pirkėjai, neradę aparato parduotuvėse (kuris ten turi pasirodyti gruodžio 2 dieną) gali sumanyti nusipirks PSP įrenginį, paleidžiamą į apyvartą praėjus vos dešimčiai dienų nuo DS „premjeros“, t.y. gruodžio 12-ąją.

Sistemai dar nepasirodžius, buvo iš anksto užsisakyti net 2 milijonai vienetų, kai tuo tarpu pati Nintendo teplanavo pagaminti dvigubai mažiau. Norėdama neatsilkti nuo grafiko, kompanija, „pakinkė“ jau trečiąją gamyklą gaminančią portatyvinę sistemą Kinijoje. Taip pat buvo sustabdyta internetinė prekyba, bijant sulaukti dar didesnio užsakymų skaičiaus. Šiuo metu, pagal finansinį planą, iš viso planuojama pagaminti 4 milijonus portatyvinės, Nintendo DS sistemos vienetų.