„Computex“ parodoje pagrindinių plokščių gamintojai „Biostar“, DFI ir ECS demonstravo produkcijos su „nForce 590 SLI Intel Edition“ mikroschemų rinkiniu pavyzdžius.

Deja, nieko labai įdomaus kol kas neparodyta – visi gamintojai pristatė tik savadarbes bendro pavyzdžio versijas, nepasižyminčias išskirtinių galimybių gausa. Tai aiškinama tuo, jog būsimos produkcijos specifikacijas bei pavyzdžius gamintojai iš „nVidia“ gavo tik prieš pat parodą, tad joje rodomas plokštes reiktų suprasti kaip technologijos demonstraciją, o ne konkrečių produktų anonsą.

Kaip ir AM2 skirtoji mikroschemų rinkinio versija, „nForce 590 SLI Intel Edition“ gali pasigirti „DualNet“, „LinkBoost“ ir „Enhanced Performance Profiles“ technologijų palaikymu. Visose trijose įmonių stenduose demonstruotose pagrindinėse buvo ir MCP55 atminties valdiklis. Kadangi „Intel“ procesoriams skirta jo versija labai jauna, demonstracijų metu atminties sparta ribota iki DDR2-667.

Kol kas nėra visiškai aišku, ar „Biostar“ ir ECS savarankiškai kurs pagrindinių su „nForce 590 SLI Intel Edition“ modelius, ar tiesiog naudos savo logotipu pažymėtas bendro pavyzdžio (reference board) versijas. Tuo tarpu DFI tikina, kad tikrai kurs išskirtinį savo produktą.