Kompiuterinės technikos gamintoja Nexus pristato naują korpusą. Tai yra vidutinės klasės produktas, kurio savybės pilnai tenkins tokios klasės produkto ieškančius pirkėjus.

Kaip ir dauguma Nexus kompanijos sukurtų kompiuterio korpusų Thrio 310 pasižymi minimalistiniu dizainu. Naujojo produkto matmenys yra 468x180x430mm. Šis korpusas yra tinkamas šiek tiek didesnėms nei vidutinės vaizdo plokštėms bei procesoriaus aušintuvams. Į jį galime įmontuoti tiek ATX, tiek Micro ATX standartus atitinkančias motinines plokštes.

Kompiuterio gale karštą orą ištraukia 12 cm skersmens tyliai veikiantis ventiliatorius. Du tokio pat dydžio ventiliatoriai galimi priekinėje korpuso dalyje bei dar vienas viršuje. Kaip ir daugumoje naujų ne pačios žemiausios klasės korpusų maitinimo blokas yra montuojamas apačioje. Tvarką korpuse padės palaikyti kabelių slėpimo galimybė.

Priekinėje dalyje randame keturias USB jungtis. Viena iš jų yra naujosios trečiosios kartos. Be abejo priekinėje dalyje randame įprastas mikrofono bei ausinių jungtis. Priekinėje panelėje yra trys 5,25 colio įrenginių lizdų išėjimus. Taip pat korpuse pakaks vietos aštuoniems 3,5 colio įrenginiams. Deja priekinėje panelėje nėra vietos 3,5 colio įrenginių išėjimams. Beje visi 5,25 ir 3,5 colio įrenginiai tvirtinami specialiais laikikliais tad jų montavimui nereikės jokių įrankių.

Naujasis Nexus Thrio 310 korpusas jau spėjo pasirodyti Lietuvoje. Čia už jį teks pakloti apie 130 litų. Taigi tai yra pigiausia Nexus siūloma kompiuterio dėžė.

Nexus, Games.lt