Na, kaip ir buvo kalbama ganduose, „Yahoo“ akcininkai atmetė „Microsoft“ pasiūlymą pirkti kontrolinį akcijų paketą už 46 mlrd. JAV dolerių. Tačiau, panašu, programinės įrangos giganto plėtros tai nestabdo – nepavykus nupirkti „Yahoo“, „Microsoft“ įsigijo vieną smuklesnę bendrovę.

Nusipirktoji įmonė plačiajai visuomenei žinoma gana mažai, nors ir gali pasigirti įspūdingu pavadinimu „Danger Inc.“. IT pasaulyje ji bene vienintelį kartą rimčiau nuskambėjo sukūrusi „Sidekick“ mobilų įrenginį. Nupirkdami „Danger Inc.“, kaip oficialiai skelbiama, „Microsoft“ tikisi papildyti savo sprendimų „Windows Mobile“ operacinei sistemai ratą sumanymais, kuriuos sukūrė ši bendrovė.

Be to, anot „Microsoft“, „Danger“ palaiko aktyvų ryšį su nemažai jaunų bei entuziastingų internautų. Na o tai taip pat galima panaudoti siekiant stiprinti ryšius su galutiniu pirkėju. Tuo tarpu „Danger“ vadovas Henry R. Nothhaft teigia, jog nuo šiol bendrovė galės drąsiau kurti naujoves bei jas taikyti, nes už jos stovės platūs „Microsoft“ pečiai.

Finansinės sandėrio detalės neskelbiamos, bet netrūksta tikinčių, jog po jo įsigaliojimo jau tik laiko klausimas kuomet pasirodys „Sidekick“ kompiuteris su „Windows Mobile“ operacine sistema.