Corsair Memory, viena iš pagrindinių aukštos klasės atminties tiekėjų pasaulyje anonsavo savo sparčiausių operatyviosios atminties modulių išleidimo datas. Naujasis Corsair Dominator GTX yra specialiai pritaikytos i7/i5 Intel „Lynnfield“ procesoriams ir gali parodyti labai didelę spartą triple – channel RAM atminties rėžime.

Corsair Dominator GTX 2GB operatyviosios atminties moduliai dirba 2250MHz dažniu, CL8 8-8-24 taimingu bei 1.65v įtampa dual-module rėžime su LGA1156 mikroprocesoriais, o dirbant triple-channel rėžime kartu su LGA1336 mikroprocesoriais šių modulių dažnis krenta iki 2133MHz. Naujieji Corsair RAM atminties moduliai bus suderinami ir su AMD AM3 platforma, bet tuomet jie dirbs tik 1800MHz dažniu su CL6 6-6-18 taimingu.

Dominator GTX moduliai naudoja Corsair DHX+ radiatorius, kurie užtikrina puikią šilumos sklaidą, tačiau norintiems pasiekti didžiausią našumą, Corsair rekomenduoja įsigyti GT Airflow aušintuvą su paaukštintais laikikliais, kurį bus galima nusipirkti Corsair internetinėje parduotuvėje.

Corsair Dominator GTX operatyviosios atminties moduliai yra tikrinami žmonių rankomis Corsair laboratorijoje, Kalifornijoje, todėl jų kiekis bus labai mažas ir atsiras daug keblumų juos įsigyti. Dominator GTX bus pardavinėjami išskirtinai Corsair internetinėje parduotuvėje nuo gruodžio 8 dienos, 19 valandos Lietuvos laiku, bet tik pirmiesiems pirkėjams.