Šiandien bendrovė „Logitech“ pristatė naujausią populiariųjų žadimams skirtų G serijos priedų šeimos narį – kompiuterio pelę „Logitech G600 MMO Gaming Mouse“. Tai plačiomis adaptavimo galimybėmis išsiskirianti pelė, sukurta masinio pobūdžio žaidimams internetu (MMO). Jos išskirinumas – net 20 programuojamų ir intuityviai pasiekiamų mygtukų, užtikrinančių greitesnę reakciją ir malonesnę žadimo patirtį.

 

Naująją „Logitech“ pelę galima naudoti vos tik ištraukus iš pakuotės, nes ji turi tris iš anksto nustatytus režimus: du, skirtus MMO tipo žaidimams, ir vieną, pritaikytą bendro pobūdžio žaidimams. Kaip ir visuose kituose G serijos produktuose, šios pelės mygtukai yra programuojami. Taip jiems galima priskirti specifines žaidimo funkcijas, kurios yra išsaugomos vidinėje pelės atmintyje. Prireikus, jomis galima pasinaudoti vienu spustelėjimu.

 

Be to, funkcija „G-Shift“ leidžia padvigubinti kiekvienam pelės mygtukui priskirtų veiksmų skaičiui, tad „Logitech G600 MMO Gaming Mouse“ gali suteikti praktiškai absoliučią veiksmų kontrolę žaidime. Išgaubta pelės forma užtikrins patogią atramą plaštakai per ilgai trunkančias žadimų sesijas.

„Logitech G600 MMO Gaming Mouse“ yra intensyvaus, tiesioginio bendradarbiavimo su patyrusiais MMO žaidėjais rezultatas, – sako „Logitech“ vyresnysis pasaulinių produktų vadovas Markas Starretas. – Daugybė valandų buvo praleista kuriant nykščio atramą ir siekiant, kad ji būtų kaip įmonama patogesnė. Žmonės taip pat pajus skirtumą mygtukuose – jie yra išgaubtos formos taip siekiant padidinti tikslumą ir sumažinti nuovargį, kad būtų galima žaisti sklandžiau ir ilgiau“.

 

Dar vienas naujos „Logitech“ pelės išskirtinumas – suasmeninama išvaizda. Pelės nykščio zona turi papildomą apšvietimą, sukuriantį 16 mln. skirtingų atspalvių, tai leidžia susikurti individualizuotą pelės išvaizdą. Be norimo atspalvio dar galima pasirinkti nuolatinį, pulsuojantį, ciklinį, ar užgęstantį apšvietimo režimą.

„Ši „Logitech“ pelė yra viena geriausių rinkoje – ir tikrai ne dėl to, kad jie atsižvelgė į mūsų patarimus, – teigia žaidimo „Rift“ prodiuseris Halas Hanlinas. – Yra tiek daug galimybių būti nuolatos įsitraukus į žaidimą „Rift“, kuriame skirtumas tarp užkariautos zonos ir atsidūrimo kapinėse gali siekti tik sekundes. Šie G mygtukai prie tavo pirštų iš tiesų suteikia pranašumą“.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech G600 MMO Gaming Mouse“ pelė Europos rinkoje turėtų pasirodyti šių metų birželio mėnesį, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 79,99 euro (280 litų). Daugiau informacijos ieškokite www.logitech.com arba bendrovės tinklaraštyje.