LG Electronics (LG) Lietuvoje pristato naujausios Cinema 3D Smart TV serijos modelį LA860V. Naujasis televizorius turi paprastai valdomą ir intuityvią vartotojo sąsają, patogią prieigą prie pramogų turinio ir naujos kartos nuotolinio valdymo pultelį Magic Remote.

Smart TV platforma pritaikyta greitai prieiti prie mėgstamo turinio internete. Smart Home funkcijos dėka galima naudotis įvairiomis paslaugomis – nuo VoD (Video on Demand) iki nuolat atnaujinamos orų prognozės. Vartotojams prieinami ir lietuviško turinio naujienų portalai, tokia kaip Delfi.lt, Alfa.lt ar 15min.lt. Dažniausiai naudojamas programėles galima saugoti ir klasifikuoti specialiuose aplankuose Interest Cards.

Vartotojams prieinama debesų kompiuterijos paslauga LG Cloud, kuri leidžia saugoti ir perkelti iš vienų įrenginių į kitus iki 5 GB vaizdo įrašų, muzikos, fotografijų ar kitų dokumentų. LG Cloud prieinama per specialią nemokamą programėlę, kurią kiekvienas gali parsisiųsti iš Google Play parduotuvės internete. Programėlė leidžia dalintis turiniu tarp Cinema 3D Smart TV televizorių, kompiuterio ir išmaniųjų telefonų su Android operacine sistema. Turinio perkėlimą tarp kelių mobiliųjų įrenginių palengvina ir papildomos technologijos, kaip WiDi, Miracast, NFC tinklas ar belaidis interneto ryšys.

Kartu su televizoriumi pateikiamas ir atnaujinto dizaino nuotolinio valdymo pultelis Magic Remote. Jame atnaujinta valdymo judesiu funkcija – dabar ji daug tikslesnė. Be to, pultelyje įdiegta paieškos balsu technologija Voice Mate, kuri geba atpažinti komandas (anglų ar rusų kalbomis), tariamas įvairiu dialektu.

LG LA860V išsiskiria didele vaizdo raiška. Centrinis (CPU) bei grafikos (GPU) procesorius siūlo labai ryškų ir švarų vaizdą su natūralių spalvų palete ir balansu, kuris leidžia aiškiai matyti net mažiausias detales. Naujasis televizorius suteikia galimybę HD raiškos vaizdą pakelti iki Full HD. Be to, GPU greitis yra 300 proc. greitesnis nei ankstesniuose Smart TV modeliuose, todėl suteikia ryškesnį vaizdą žaidimuose ar kituose sudėtingos grafikos dokumentuose.

LG LA860V turi stendą Magic Stand, kuris leidžia sukioti televizorių įvairiomis kryptimis. Kartu su televizoriumi, kuris prieinamas 42, 47, 55, 60 ir 70 colių įstrižainės, vartotojai gauna keturias poras 3D akinių ir dvejas poras Dual Play akinių, skirtų komandiniams žaidimams.