Prisipažinsiu, kad Anidees firmą esu girdėjęs nedaug kartų, taigi manau, kad ir didelei daliai Jūsų šis firmos vardas irgi gal būt nieko nesako. Tačiau Anidees parengtas naujasis AI 4B korpusas verčia visus atkreipti dėmesį į šią firmą ir jos unikalią produkciją.

Taigi kuom pasižymi naujasis Anidees AI 4B korpusas? Visų pirma ypatingai solidus dizainas. Jį sukuria labai didelis kiekis šlifuoto aliuminio, kuriuo padengtas ne tik visas dėžės priekis, bet ir viršus. Tai sukuria bene vieną solidžiausių dizainų visoje rinkoje.

Kita išskirtinė savybė – mažas dydis. Jis yra suderinamas su Mini ITX ar kiek didesnėmis Micro ATX pagrindinėmis plokštėmis. Nors iš kitos pusės jo dimensijos yra: 186 x 429 x 420 mm, o tai panašu į pigiųjų ATX korpusų dydį. Anidees AI 4B sveria daugiau nei šešis kilogramus.

Galima pagalvoti, kad į sumažinto dydžio korpusą gali netilpti aukštesnio lygio geležis, tačiau tai nėra tiesa, kadangi jis yra orientuotas entuziastinei rinkai. Maksimalus vaizdo plokštės ilgis – 318 mm, tačiau pašalinus HDD narvus galima pasiekti ir visus 34 centimetrus. CPU cooler’iu vietos taip pat nepagailėta, galėsime įmontuoti iki 168 mm aukščio dručkius.

Priekyje sumontuoti du 120mm ventiliatoriai, o dar vienas – gale. Korpuse užteks vietos dviem 5,25 colio dydžio įrenginiams ir keturiems 3,5 ar 2,5 colio analogams. Kaip ir minėjau jų narvus galima išimti. Deja maitinimo blokas naujajame korpuse montuojamas senuoju būdu – viršuje, aukščiau pagrindinės plokštės. Džiugu tai, kad gamintojas į šį produktą integravo ir ventiliatorių greičių valdiklį. Šalia jo randasi po dvi USB 2.0 ir USB 3.0 jungtis.

Pagrindiniu naujoko konkurentu rinkoje turėtų būti Fractal Design Define Mini ir kur kas skrumniau solidus Nanoxia Deep Silence 4. Na o norintiems didesnės sistemos Anidees siūlo įsigyti AI 6 kompiuterio dėžę.

Caseking, Games.lt