„Samsung“ pristatė jau šį mėnesį Europoje turintį pasirodyti „smartphone’ą“ su QWERTY tipo klaviatūra „SGH-i320“. Bent jau sprendžiant iš nuotraukų, atrodo naujasis telefonas tikrai neblogai, ypač turint galvoje, kas jis sveria 95 gramus bei yra 11,5mm storio.

Telefone veikia „Windows Mobile 5.0 for Smartphone“ operacinė sistema. Ji daro tai, ką ir turėtų – planuoja dienotvarkę, tvarko kontaktus. Yra galimybė realiuoju laiku siųsti elektroninio pašto adresus, saugoti iš kompiuterio įkeltus failus.

Patys „Samsung“ skelbia, kad telefonas skirtas daugiau ne verslo publikai, o tiesiog tiems, kam svarbu bendrauti. Jiems turėtų patikti ir „SGH-i320“ integruota realaus laiko chat’o programa.

65 tūkstančius spalvų gebančio atvaizduoti telefono ekrano įstrižainė 2,2 colio, raiška – 240×320 taškų. Jis turi integruotą 1,3 Mpix fotokamerą bei 128 MB vidinės atminties, kurią galima praplėsti microSD kortelėmis. Yra ir MP3 grotuvas, „Bluetooth“ bevielio ryšio modulis.

Nors parametrai ir šiaip neblogi, pagrindiniu „SGH-i320“ arkliuku turėtų tapti nedideli gabaritai ir QWERTY klaviatūra, palengvinanti teksto įvedimą. Skamba patraukliai, bet viskas priklausys nuo kainos, ypač turint galvoje, kad mobilusis orientuojamas ne į verslo segmentą. Na o kaina kol kas, deja, neskelbiama.