Samsung, kurios pristatyti tikrai niekam nereikia, pristatėnaują planšetinį kompiuterį Galaxy Note 10.1 2014 Edition. Kaip ir ankstesnis Note 10.1 kompiuteris šis bus orientuotas į galimybių išplėtimą, naudojant Stylus’ą. Bet skirtumas yra tas, kad aparatinės įrangos paruošimas buvo stipriai patobulintas.

Naujajame planšetiniame kompiuteryje įrengtas išskirtinės kokybės WQXGA Super clear LCD (2560×1600 taškų raiškos) 10 colių (25,4 cm) įstrižainės ekranas, 1,9 GHZ aštuonių branduolių procesorius (tik 3G / WiFi modelyje) bei 3 GB RAM. Jo korpusas – itin plonas ir lengvas.

Naujajame Galaxy Note 10.1 įdiegta patobulinta funkcija S Pen veikia sparčiau ir leidžia kūrybiškiau redaguoti informaciją. Planšetiniame kompiuteryje įdiegta iš Galaxy Note 3 perimta sistema S Pen apima tokias  funkcijas kaip Action Memo, Scrapbook, Screen Write ir S Finder.

Galaxy Note 10.1 modeliai bus parduodami su 3 tipų ryšio sistemomis: tik WiFi, WiFi ir 3G, WiFi ir LTE. Įrenginyje įdiegta 16, 32 arba 64 GB vidinė atmintis ir Micro SD kortelių lizdas. Pirkėjai galės rinktis modelius iš dviejų spalvų korpusus variantų: gintaro juodos ir klasikinės baltos. Atnaujintą Galaxy Note 10.1 bus galima įsigyti visame pasaulyje nuo 2013 m. trečiojo ketvirčio.