Žaidimų fanų labai mylimas gamintojas „Razer“ pristatė keletą naujienų – žaidimų klaviatūrą „Lycosa“ ir ausinių su mikrofonu įrangą „Piranha“.

Visi „Lycosa“ mygtukai tamsoje šviečia, tad neturėtų būti bėdų juos matyti ir išjungus šviesą. Taip pat galima pasirinkti, kad švytėtų tik dažniausiai žaidimų valdymui naudojamų mygtukų (pvz. WASD) grupės, na o kiti prigęstų ir neblaškytų dėmesio.

Klaviatūros mygtukų viršus dengtas guma, naudojama „Hyperesponse“ technologija, užtikrinanti itin sparčią reakciją į paspaudimą. Kaip ir ankstesnė „Razer“ klaviatūra žaidėjams „Tarantula“, „Lycosa“ turi integruotas jungtis mikrofonui bei ausinėms, keletą USB jungčių pelei ir kitai įrangai. Pridedama programinė įranga įgalina rinktis vieną iš 10 darbo režimų. Atramą riešams prireikus galima nuimti.

Įdomu tai, kad „Lycosa“ turi ir vidinės atminties, tad susikūrus valdymo parametrus kokiam nors žaidimui, juos galima įrašyti į pačią klaviatūrą. Vėliau ją nusinešus prie kito kompiuterio valdymas išliks toks pats. Patogu, ar ne?

Taip pat pristatytos ir „Piranha“ ausinės su mikrofonu. Priešingai nei dabar siūlomas „Barracuda“ modelis, jos palaiko tik paprastą stereo garsą be erdvinių efektų. Ant laido įrengtu valdikliu galima reguliuoti garsą, užtildyti (mute) mikrofoną.

„Lycosa“ klaviatūra prekyboje turi pasirodyti lapkritį, numatoma kaina – 79,99 JAV doleriai (apie 195 litus). Tuo tarpu „Piranha“ pasirodo dar spalį, kaina – tokia pati kaip ir klaviatūros.