Mažai žinoma Jungtinių Valstijų bendrovė „CuPhone“ pristatė bent jau man itin patraukliu pasirodžiusį kompiuterio priedą pokalbių internetu programos „Skype“ vartotojams.

„RJ11 Phone Adapter“ signalo keitiklis siūlo įgyvendinti tai, apie ką neretas „skaipintojas“ kartais susimasto – prijungti įprastinį telefoną prie kompiuterio. Telefonas gali būti bet koks – tiek tradicinis, tiek ir bevielis, su nešiojamu rageliu. Jokių modifikacijų nei jame, nei kompiuteryje daryti nereikia. Tiesiog jungiame „RJ11 Phone Adapter“ laidais prie USB jungties kompiuteryje ir telefono linijos laideliu prie telefono aparato. Štai ir viskas – galime kalbėtis per „Skype“ naudodamiesi įprastiniu telefonu.

Jei kažkas jums skambins internetu – skambės ir telefono aparatas. Taip pat galima ir skambinti „Skype“ kontaktų sąraše esantiems bičiuliams – tam tereikia programoje jiems priskirti trumpuosius numerius. Juos ir reikės surinkti telefono aparatu. „RJ11 Phone Adapter“ tinka visoms operacinėms sistemoms.

Signalų keitiklio kaina – 39 JAV doleriai (apie 110 litų). Prisipažinsiu – jei tokį daikčiuką už panašią kainą rasčiau Lietuvoje, nusipirkčiau. Kol kas mūsų parduotuvėse galima rasti tik prie kompiuterio jungiamų ragelių (apie 150Lt), kurios galima naudoti su „Skype“ – geriau negu nieko, tačiau visgi ne kažin kas.

Daugiau informacijos apie „RJ11 Phone Adapter“ galima rasti ne itin įspūdingame „CuPhone“ tinklapyje.