MSI jau senokai buvo išstumta iš didžiojo motininių plokščių gamintojų trejeto. Jame karaliauja Asus, už jos seka Gigabyte, na o trečiąją vietą, nuo 2010-ųjų, užima AsRock. Ketvirtoje vietoje esanti MSI su tuo nesitaikstys ir bandys prasimušti į perkamiausiųjų motininių plokščių gamintojų trejetą.

Jos planuose – bandymas iš geriausiųjų rikiuotės vėl išbraukti AsRock. Būtent šią kompaniją MSI įvardija kaip pagrindinę savo konkurentę minėtame sektoriuje. Norėdama tai padaryti, kompanija lopys skyles marketingo bei pardavimų vadybos srityje

Nuo metų pradžios iki jų vidurio MSI yra pardavusi 2,8-3 milijonus pagrindinių plokščių, o iki metų galo šis skaičius turėtų išaugti iki 6-7 milijonų. Tuo tarpu AsRock pirmojoje 2013-ųjų pusėje yra pardavusi 3,8 milijonus įrenginių, o per visus metus planuojama parduoti 8 milijonus plokščių.

Taigi net ir pakeitus kompanijos vidaus politiką MSI greičiausiai nebesugebės pasivyti AsRock. Dėl to net ir jei MSI pavyks visą tai įgyvendint sėkmingai, planuose esantis lūžis įvyks tik 2014.

Digitimes, Games.lt