Puikiai visiems pažįstama nešiojamųjų kompiuterių, motininių plokščių, grafinių kortų ir kitokios gamintoja MSI pristato vieną geriausių populiariosios GTX 760 plokštės versijų Hawk. Ji pasižymės ne tik spartesniu veikimu, bet ir didesnėmis jo kėlimo galimybėmis bei efektyvia aušinimo sistema.

„MSI GeForce GTX 760 Hawk“ turi stipriai pakeltą veikimo dažnį. GK104 branduolys dirba 1111 MHz dažniu ir dėka Boost technologijos gali pasiekti 1176 MHz spartą. Dėka nestandartinio PCB dizaino, turinčio pažangesnę maitinimo sistemą, taigi spartinimo galimybės taip pat pat bus didesnės nei įprastose grafinėse kortose. Efektyvusis atminties dažnis buvo paliktas standartinis – 6008 MHz (1502 tikrasis).

Dizaino atžvilgiu Hawk plokštės dizainas yra labai panašus į Lightning serijų plokštes. Aušintuvas turi storus aštuonių milimetrų šiluminius vamzdelius. Ant jos viršaus yra uždėti du dešimties centimetrų ventiliatorius. Pasak gamintojo, plokštėje esantis aušintuvas sukels 12,48 dB mažesnį triukšmą, nei standartinėje plokštėje esantis analogas, be to, palaikys dešimčia laipsnių žemesnes temperatūras.

MSI akcentuoja, kad jų GTX Hawk plokštė pasižymi itin aukštos kokybės komponentais, užtikrinančiais ilgą produkto gyvavimo laiką. Nors plokštė į parduotuves iškeliaus greitai, kaina nėra tiksliai žinoma.